Solidea - liekninantys apatiniai

Ypatumai

SOLIDEA kompresinės kojinės ir pėdkelnės – tai puikus pasirinkimas tiek siekiant akimirksniu patobulinti figūrą, tiek užkirsti kelią kojų kraujagyslių ligų atsiradimui. SOLIDEA pėdkelnės ir kojinės pasižymi:

  • Liekninančia funkcija. Viršutinės SOLIDEA pėdkelnių dalies struktūra plokština pilvuką, formuoja užpakaliuką, tolygus apspaudimas bendrai dailina siluetą, todėl bet koks viršutinis drabužis atrodys gražiau ir "kris" dailiau.
  • Tinimo ir nuovargio mažinimu. Paskirstytos kompresijos SOLIDEA pėdkelnės bei kojinės tolygiai nuo čiurnos aukštyn apspaudžia kojas, taip mažindamos jų nuovargį, stabdydamos tinimą. Dauguma SOLIDEA pėdkelnių turi specialų masažuojantį paminkštintą paduką, kuris suteikia komfortą ir minkštesnę atramą pėdoms.
  • Ligų prevencija. Paskirstyta pėdkelnių ir kojinių kompresija aktyvina kraujo cirkuliaciją bei gerina kraujotaką, todėl ilgainiui jas dėvint neatsiranda su kojų kraujotaka susijusios ligos.
  • Antibakterinėmis savybėmis. SOLIDEA pėdkelnės ir kojinės pasiūtos iš audinio su bakteriostatinėmis gijomis ir sidabro jonais, kurie užkerta kelią bakterijų dauginimuisi ir neleidžia atsirasti prakaito kvapui net ir po daugelio dėvėjimo valandų.
  • Ilgaamžiškumu. SOLIDEA pėdkelnių ir kojinių mezgimui naudojami itin tvirti siūlai, todėl jos nesuplyšta taip paprastai, kaip įprastos pėdkelnės, ir neišsitampo. Dauguma SOLIDEA pėdkelnes įsigijusių moterų teigia, kad dėvi šias pėdkelnes metus ir ilgiau!

Norite nusipirkti?

Visas čia esančias Solidea prekes galite įsigyti el. parduotuvėje www.figurina.lt arba adresu Mindaugo g. 16, Vilnius, tel. +370 673 69709