Solidea - liekninantys apatiniai

Kontaktai

Visas čia esančias SOLIDEA prekes galite įsigyti el. parduotuvėje www.figurina.lt. "Figurina"- tai el. parduotuvė, kuri specializuojasi kūno formas liekninančių apatinių, kompresinių pėdkelnių ir kojinių srityje bei siūlo platų tokių prekių asortimentą. "Figurina" jau ilgą laiką prekiauja SOLIDEA produkcija, todėl čia rasite pačius populiariausius ir "laiko patvirtintus" modelius.

Mus rasite Mindaugo g. 16, Vilnius, tel. +370 673 69709.

Apie Solidea

Solidea – tai italų prekės ženklas, garsėjantis itin kokybišku koreguojančiu apatiniu trikotažu bei kompresinėmis pėdkelnėmis ir kojinėmis. Solidea gaminiai yra skirti celiulito, venų išsiplėtimo prevencijai bei celiulito sukeltų padarinių, kojų tinimo bei nuovargio mažinimui, todėl itin tinka dėvėti sportuojant ar dirbant sėdimą darbą.

Solidea labai didelį dėmesį skiria tyrimams ir medžiagų kokybei, todėl gaminiams naudojami tik aukščiausios kokybės ir patys inovatyviausi audiniai, kurie suteikia gaminiams puikias charakteristikas. Visi Solidea gaminiai turi OEKO-TEX sertifikatus, kurie garantuoja, kad gamyboje buvo naudojamos tik toksinės kilmės neturinčios medžiagos.

Solidea prekės ženklas pasižymi unikalia gaminių technologija: apatinis trikotažas siūnamas iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kuris atlieka švelnų giluminį masažą ir šildydamas odą skatina kraujotaką bei mažina celiulitą. Įrodyta, jog šis masažas padeda pašalinti iš organizmo kaupiamus skysčius bei riebalus ir gerina odos būklę. Į audinius įaustos aktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam kvapui.

Šis gamintojas pabrėžia, kad gamybą vykdo labai atidžiai ir atsakingai, siekiant padėti vartotojams efektyviai spręsti sveikatos bei kūno linijų problemas.