Solidea - liekninantys apatiniai

Ypatumai

SOLIDEA kompresiniai apatiniai sportui - tai mikromasažiniai šortukai, tamprės ir puskojinės, kuriuos dėvint sporto metu pasiekiami kur kas efektyvesni rezultai. SOLIDEA apatiniai sportui pasižymi unikalia gaminių technologija: apatinis trikotažas siūnamas iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kuris atlieka švelnų giluminį masažą, šildo odą, skatina kraujotaką, todėl mažėja celiulitas, oda tampa stangresnė. Įrodyta, jog šis masažas padeda pašalinti iš organizmo kaupiamus skysčius bei riebalus ir gerina odos būklę. Šio poveikio ir sporto derinys leidžia greičiau ir efektyviau pasiekti trokštamų rezultatų!

SOLIDEA kompresiniai apatiniai taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis – jie pasiūti iš audinio su bakteriostatinėmis gijomis ir sidabro jonais, kurie užkerta kelią bakterijų dauginimuisi ir neleidžia atsirasti prakaito kvapui net ir po ilgo dėvėjimo aktyvaus sporto metu.

Dėka unikalios gamybos technologijos dėvint SOLIDEA kojinaites ar puskojines kojų neskauda net ir po neįprastai didelio fizinio krūvio, kojų taip pat netrina batai. Kojinių audinys itin gerai kvėpuoja, todėl prakaitas greitai išgarinamas, užkertamas kelias nemalonaus kvapo susidarymui.

Norite nusipirkti?

Visas čia esančias Solidea prekes galite įsigyti el. parduotuvėje www.figurina.lt arba adresu Mindaugo g. 16, Vilnius, tel. +370 673 69709